Inkubator przedsiębiorczości etapem na drodze do samozatrudnienia


Projekt "Inkubator przedsiębiorczości etapem na drodze do samozatrudnienia" był odpowiedzią na oczekiwania młodych ludzi pragnących rozpocząć samodzielną karierę zawodową, którzy jednocześnie nie mają żadnego doświadczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej. Jego głównym celem było przygotowanie czterdziestu Uczestników do założenia i późniejszego samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej. Szereg zaplanowanych szkoleń ściśle powiązanych z zagadnieniami dotyczącymi funkcjonowania przedsiębiorstw, zapewniona bezpłatna pomoc księgowa i prawna, wsparcie specjalistów w pozyskiwaniu środków unijnych na rozwój firmy, to tylko niektóre z proponowanych sposobów pomocy młodym biznesmenom.

W ramach projektu uruchomiono również internetową platformę edukacyjną - miejsce wymiany doświadczeń pomiędzy Uczestnikami i zadawania pytań ekspertom z poszczególnych branż.

Projekt skierowany był do osób zameldowanych na terenie województwa lubelskiego, w wieku do 25 lat i zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej.

Projekt współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt zakończony.

Załóż firmę

Nasza oferta usług

FAQ - najczęściej zadawane pytania

  • Jakiego typu działalność mogę prowadzić w LIP?

  • Ile trwa założenie firmy w LIP?

  • Kto może zostać objęty inkubacją?

Gdzie jesteśmy?

Lubelski Inkubator Przedsiębiorczości PL

Budynek CoE ASPPECT
p. 20, parter
ul. Nadbystrzycka 36 A
20 - 618 Lublin

Aktualnie realizowany projekt

Logo

Współpracujemy z

Polecane firmy