Aktualności

28/11/2016

POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ


W okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia na terenie całego kraju organizowane są liczne akcje charytatywne. Jedną z nich jest Ogólnopolska Akcja Charytatywna POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ. W tym roku do ww. akcji włącza się Politechnika Lubelska.

Pracownicy Wydziału Zarządzania oraz Biura Promocji i Projektów, zdecydowali się połączyć siły i przeprowadzić zbiórkę darów. Główny sztab organizacyjny, z inicjatywy Pani Dziekan ds. studenckich Wydziału Zarządzania – dr Magdaleny Maciaszczyk, został zarejestrowany właśnie w budynku Wydziału Zarządzania.

Zbiórka darów w ramach akcji POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ odbędzie się w dniach 25.11.2016 – 9.12.2016, w specjalnie oznaczonych plakatami miejscach, rozlokowanych na sześciu Wydziałach Uczelni. Zbierać można: odzież (nową lub w dobrym stanie), obuwie, zabawki, książki, artykuły szkolne i papiernicze, środki czystości i higieny osobistej, słodycze, produkty i półprodukty spożywcze nadające się do długoterminowego przechowywania, ziemiopłody, przedmioty gospodarstwa domowego. Nie zbieramy pieniędzy.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji całą społeczność akademicką.

Załóż firmę

Nasza oferta usług

FAQ - najczęściej zadawane pytania

  • Jakiego typu działalność mogę prowadzić w LIP?

  • Ile trwa założenie firmy w LIP?

  • Kto może zostać objęty inkubacją?

Gdzie jesteśmy?

Lubelski Inkubator Przedsiębiorczości PL

Budynek CoE ASPPECT
p. 20, parter
ul. Nadbystrzycka 36 A
20 - 618 Lublin

Aktualnie realizowany projekt

Logo

Współpracujemy z

Polecane firmy