Aktualności

10/12/2010

Lubelski Inkubator Przedsiębiorczości PLTakim plakatem od września bieżącego roku promuje swoje działania Lubelski Inkubator Przedsiębiorczości PL. Podobnie jak dotychczas, także obecnie działania promocyjne skierowane są przede wszystkim do studentów i absolwentów Politechniki Lubelskiej.

Celem priorytetowym naszej Jednostki jest pomoc w założeniu i prowadzeniu własnych firm. Osobom, które zdecydują się na kształtowanie swojej przyszłości zawodowej wspólnie z Lubelskim Inkubatorem Przedsiębiorczości PL proponujemy dwa rodzaje umowy, w zależności od wariantu wybranej współpracy.

Jednocześnie jest nam miło poinformować, że działalność Lubelskiego Inkubatora Przedsiębiorczości jest coraz bardziej widoczna w lubelskim środowisku akademickim. Przejawia się to dużą liczbą osób zainteresowanych udziałem w organizowanych przez nas szkoleniach dofinansowywanych ze środków Unii Europejskiej (w przypadku ostatniej rekrutacji do takiego projektu na jedno miejsce przypadało pięciu chętnych), jak również szkoleniami komercyjnymi, a przede wszystkim liczbą osób szukających w naszym biurze pomocy przy zakładaniu i prowadzeniu firm.

Warto również wspomnieć o osobach, które dzięki naszej pomocy uzyskały dofinansowanie na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Tylko w ostatnim kwartale nasi Beneficjenci otrzymali ponad 100 000 zł bezzwrotnych dotacji.

Liczymy, że działania Lubelskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w dalszym ciągu będą przynosiły takie efekty, przez co zainteresowanie współpracą z nami wśród społeczności akademickiej ciągle będzie rosło. W celu dostosowania naszej oferty do potrzeb Beneficjentów w najbliższej przyszłości, planujemy nowe, interesujące formy wsparcia.

Załóż firmę

Nasza oferta usług

FAQ - najczęściej zadawane pytania

  • Jakiego typu działalność mogę prowadzić w LIP?

  • Ile trwa założenie firmy w LIP?

  • Kto może zostać objęty inkubacją?

Gdzie jesteśmy?

Lubelski Inkubator Przedsiębiorczości PL

Budynek CoE ASPPECT
p. 20, parter
ul. Nadbystrzycka 36 A
20 - 618 Lublin

Aktualnie realizowany projekt

Logo

Współpracujemy z

Polecane firmy