Aktualności

11/12/2010

Bezpłatne szkolenia


W ramach działalności LIP PL przewidziane jest wsparcie szkoleniowe dla osób, które podejmą współpracę z inkubatorem. Tematyka proponowanych szkoleń dostosowana będzie to zainteresowań, a stopień zaawansowania do poziomu wiedzy Uczestników.

W chwili obecnej Lubelski Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Lubelskiej prowadzi projekt "Inkubator przedsiębiorczości etapem na drodze do samozatrudnienia" (www.twojafirma.pollub.pl), w ramach którego zaplanowanych jest szereg szkoleń dotyczących tematyki działalności gospodarczej, przepisów prawnych, księgowości, ale również programów AutoCAD czy Norma PRO. Proponowana gama szkoleń w najbliższym czasie będzie poszerzona o dodatkowe zainteresowania osób, które zostaną zakwalifikowane do udziału w wyżej wymienionym projekcie.

Informacja o szkoleniach dla osób, które nie zostaną zakwalifikowane do projektu "Inkubator przedsiębiorczości etapem na drodze do samozatrudnienia", bądź też nie wyrażą zainteresowania udziałem w tego typu projekcie, a będą chciały podjąć komercyjną współpracę z inkubatorem, pojawi się na stronie w późniejszym terminie.

Załóż firmę

Nasza oferta usług

FAQ - najczęściej zadawane pytania

  • Jakiego typu działalność mogę prowadzić w LIP?

  • Ile trwa założenie firmy w LIP?

  • Kto może zostać objęty inkubacją?

Gdzie jesteśmy?

Lubelski Inkubator Przedsiębiorczości PL

Budynek CoE ASPPECT
p. 20, parter
ul. Nadbystrzycka 36 A
20 - 618 Lublin

Aktualnie realizowany projekt

Logo

Współpracujemy z

Polecane firmy