Aktualności

30/03/2010

Certyfikowane szkolenia z programu AutoCADZ ogromną satysfakcją informujemy, że Lubelski Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Lubelskiej nawiązał współpracę z Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk, jedynym takim ośrodkiem na Lubelszczyźnie*.

Dzięki temu osoby biorące udział w projektach realizowanych przez LIP PL oraz działających w jego ramach, mają możliwość odbycia bezpłatnego (w przypadku Uczestników projektu) lub po preferencyjnych stawkach (przedstawiciele firm inkubowanych w LIP PL) szkolenia z zakresu obsługi programu AutoCAD.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych, posiadajacych autoryzację producenta oprogramowania AutoCAD trenerów, pod stałą kontrolą jakości szkoleń dokonywaną przez firmę Autodesk.

Szkolenia odbywają się na trzech stopniach zaawansowania, wynikających ze standardów Autodesk, mających jednocześnie na celu odpowiedni podział przekazywanego materiału. Każdy stopień zakończony jest egzaminem, na mocy którego Uczestnicy otrzymują honorowane na całym świecie cetryfikaty nadawane przez firmę Autodesk.

* - lista Autoryzowanych Cetrum Szkoleniowych Autodesk dostępna jest na stronie firmy Autodesk w zakładce Centra Szkoleniowe. Przekierowanie do wspomnianej strony nastąpi po kliknięciu tutaj.

Załóż firmę

Nasza oferta usług

FAQ - najczęściej zadawane pytania

  • Jakiego typu działalność mogę prowadzić w LIP?

  • Ile trwa założenie firmy w LIP?

  • Kto może zostać objęty inkubacją?

Gdzie jesteśmy?

Lubelski Inkubator Przedsiębiorczości PL

Budynek CoE ASPPECT
p. 20, parter
ul. Nadbystrzycka 36 A
20 - 618 Lublin

Aktualnie realizowany projekt

Logo

Współpracujemy z

Polecane firmy