Nasze firmy

 

Dynamit - to ekipa, która organizuje kursy i pokazy naukowe z dziedziny chemii, pokazy rozrywkowe, a także pokazy dla najmłodszych dzieci.

Zapraszamy na stronę:
http://dynamit.edu.pl/

Kontakt: kontakt@dynamit.edu.pl

Telefon: 665 764 448, 530 567 488

 

Inkrea to agencja typu full service łącząca najnowsze technologie z kreatywnym marketingiem. Specjalizujemy się w budowaniu stron oraz serwisów www, kreacji kampanii internetowych, opracowywaniu strategii oraz planowaniu kompleksowych działań marketingowych i komunikacyjnych. W budowaniu świadomości i wizerunku marki wykorzystujemy Social Media, video content, media ATL i BTL i wiele innych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, gdyż priorytetami są dla nas dobre relacje z Klientami, skuteczna komunikacja oraz efektywne doradztwo na każdym etapie projektu.

Strona internetowa: www.inkrea.pl

e -mail: info@inkrea.pl

tel.: 697 994 409

 

Oferujemy usługi projektowe w zakresie urządzeń i instalacji elektrycznych, kosztorysowanie i doradztwo techniczne w branży elektrycznej, szkolenia specjalistyczne w zakresie komputerowego wspomagania kosztorysowania.

Strona internetowa: www.laden.com.pl

Studio Terapii Jąkania w Lublinie – Psychologopedica.pl.

Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej pomocy psychologicznej i logopedycznej dla osób jąkających się oraz ich bliskich z obszaru województwa lubelskiego.

Gabinet w Lublinie

Gabinet w Warszawie

e-mail:poczta@psychologopedica.pl

te.: 609 918 388

 

TachoCzyt zajmuje się  kompleksową obsługą firm transportowych pod względem Europejskich wymogów transportowych. Prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców oraz kontrola naruszeń czasu pracy pozwala uniknąć kar pieniężnych podczas kontroli na drodze jak i w firmie. Pobieranie danych z kart kierowcy i tachografu z dojazdem do klienta, odwołania od decyzji ITD, regulamin firmy, pomoc z systemem viaTOLL, wsparcie w uzyskaniu licencji transportowej to wszystko oferuje TachoCzyt.  Zapraszam do współpracy.

strona internetowa: www.tachoczyt.pl

e-mail: info@tachoczyt.pl

tel.:725-350-392

 

KOZAK SERWIS

KOZAK SERWIS zajmuje się profesjonalnym serwisowaniem rowerów. W zakresie usług znajduje się naprawa podzespołów, a także konserwacja rowerów.

tel.: 660-887-634

Aura to animacje zabaw dla dzieci: urodziny, wesela i inne imprezy okolicznościowe, akcje promocyjne. Oferujemy również warsztaty dla dzieci. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

Strona internetowa: www.aura.manifo.com

 

 

Specjalizacją firmy ANTARA są funkcjonalne systemy rezerwacji internetowej, aplikacje mobilne, strony www zawierających system CMS, nowoczesne sklepy internetowe oraz intuicyjne aplikacje internetowe. Ponadto tworzymy łatwe w użytkowaniu i wydajne oprogramowanie dedykowane automatyzujące procesy biznesowe. Zapewniamy szerokie wsparcie specjalistyczne w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań informatycznych.

Strona internetowa: www.antara.pl/

Załóż firmę

Nasza oferta usług

FAQ - najczęściej zadawane pytania

  • Jakiego typu działalność mogę prowadzić w LIP?

  • Ile trwa założenie firmy w LIP?

  • Kto może zostać objęty inkubacją?

Gdzie jesteśmy?

Lubelski Inkubator Przedsiębiorczości PL

Budynek CoE ASPPECT
p. 20, parter
ul. Nadbystrzycka 36 A
20 - 618 Lublin

Aktualnie realizowany projekt

Logo

Współpracujemy z

Polecane firmy